Kurumsal > HakkımızdaFirmamız 2016 yılında üç ortak olarak kurulmuştur. İlk olarak bir adet Extruder ile işe başlanmıştır. Zaman içerisinde müşterilerimize ilgili kalite konusunda hassas davranarak iş çevremizi genişletmeyi başardık.
Firma ortaklarımızdan, Servet ERTEK`in plastik ambalaj sektöründe yıllardır çalışması ve geçirdiği her yılda tecrübeler edinmiş olması firmamızın büyük ilerleme kat etmesinin başlıca sebeplerinden bir tanesidir.

Siparişlerimizin zamanla artış göstermesi ile 1. yılın içerisinde iki Extruder daha alınarak üretimi başlangıcın iki katına çıkarmayı başardık. Bu başarının devamında 2. yılımızda bir adet Extruder daha alarak başladığımız noktadan üç katına çıkarmayı başardık. Bu süre içerisinde yalın üretim ve İSO 9001 kalite sistemini başlatarak hızlı ve kaliteli üretim yaparak büyümeye devam ediyoruz.

Hedefimiz her yıl üretim kapasitemizi ve makine parkurumuzu genişleterek en kaliteli ürün ve hizmeti müşterilerimize sunmaktır. Firmamız güncel kalite yönetimiyle beraber ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ve ISO 45001:2018 kalite belgelerini sahiptir.


Ürünlerimiz ile ilgili bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz